FAQ

Deska sedesowa to produkt codziennego użytku, bez którego nie można się obejść. Przy wyborze deski sedesowej jakość oraz kształt jest bardzo ważny. Chodzi również o znalezienie deski, która sprawi, że codzienne używanie deski będzie dla nas praktyczne, łatwe i przyjemne.

Nasze deski sedesowe posiadają praktyczne funkcje, które sprawiają, że codzienne życie stanie się prostsze oraz bardziej higieniczne na co dzień.

Co to jest QUCIK RELEASE?

QUCIK RELEASE – MECHANIZM SZYBKIEGO WYPINANIA DESKI

System ten spełnia przede wszystkim funkcję higieniczną. Za pomocą jednego lub dwóch przycisków w szybki i łatwy sposób możemy wypiąć deskę z zawiasu, co umożliwia dokładne wyczyszczenie całej toalety, nawet w najmniej dostępnych miejscach.
Czyszczenie zajmuje chwilę, a rezultatem jest błyszcząca, czysta toaleta.
Jeśli szybkie wypinanie i łatwe czyszczenie jest dla Ciebie priorytetem, oferujemy wiele desek z tą funkcją higieniczną.

Co to jest SOFT CLOSE?

SOFT CLOSE – SYSTEM CICHEGO ZAMYKANIA TOALETY

Deski z tą funkcją zapewniają ciche i płynne opadanie deski na ceramikę, co przynosi spokojny luksus w codziennym życiu.
Oprócz poprawy poziomu hałasu, deski sedesowe z systemem Soft Close są również praktyczne i higieniczne, ponieważ zmniejszają potrzebę dotykania deski sedesowej.

Czy nasze deski są ANTYBAKTERYJNE I ANTYGRZYBICZNE?

Dzięki zastosowaniu dodatku antybakteryjnego, wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty higieniczne na zapobieganie występowania mikroorganizmów. Deski zawierają dodatek antybakteryjny, który zapobiega rozwijaniu się na jej powierzchni zarazków i bakterii. Cecha ta jest szczególnie ważna dla szpitali, hoteli, restauracji, lotnisk itp.

Co to jest Duroplast?

Duroplast – to bardzo wytrzymały materiał przypominający ceramikę jest idealnym tworzywem. Materiał ten jest niezwykle twardy oraz odporny na złamania i zadrapania. Deski z Duroplastu są odporne na środki czystości oraz łatwe w czyszczeniu.

Co to jest Polipropylen?

Polipropylen charakteryzuje się dużą odpornością chemiczną, jest nietoksyczny i nieszkodliwy dla ludzi. Polipropylen to węglowodorowy polimer termoplastyczny, co oznacza że pod wpływem temperatury staje się bardzo elastyczny, a po wystudzeniu powraca do początkowej sztywności.
Polipropylen to po prostu plastik. Jest bardzo elastyczny, potrafi szybko się porysować czy pęknąć przy silniejszym uderzeniu.

Co to jest MDF?

MDF jest materiałem drewnopochodnym, alternatywnym do drogiego drewna litego. Deska sedesowa wykonana z wysokiej jakości płyty z MDF, pokryta jest okleiną imitującą drewno. Warstwa spodnia pokryta jest laminatem o grubości od 0,6-0,8 mm, który powoduje wzmocnienie i usztywnienie całej deski, o działaniu antybakteryjnym.

Co to jest EVA?

EVA to Polietylen 1040VN4 (Kopolimer etylenu i octanu winylu). Wszystkie nasze odbojniki wykonane są z materiału EVA.

Jaką gwarancją są objęte nasze produkty?
Sanit-Plast daje 2-letnią gwarancję na wszystkie swoje deski sedesowe. Sanit-Plast naprawi lub wymieni wadliwą deskę sedesową na produkt nadający się do użytku w przypadku wad materiałowych lub fabrycznych, które pojawią się w desce sedesowej w ciągu 2 lat od daty zakupu przy normlanym użytkowaniu. Gwarancja produktu jest uzależniona od dowodu zakupu deski sedesowej.Wyrób należy stosować zgodnie z przeznaczeniem.Reklamacji nie podlegają wady i uszkodzenia wynikające z niewłaściwego transportu, składowania, montażu i eksploatacji.
Czy można wydłużyć gwarancję?

Dajemy Ci możliwość skorzystania z dodatkowej przedłużonej gwarancji na nasz wyrób. Przedłużenie gwarancji to nic innego jak wydłużenie standardowej gwarancji o kolejny rok – do trzech lat włącznie. Aby móc skorzystać z tej opcji, należy wypełnić poniższą krótką ankietę dotyczącą opinii klienta na temat naszego produktu. Warunkiem pozytywnego przyznania przedłużonej gwarancji jest wypełnienie ankiety najpóźniej do końca pierwszego roku użytkowania naszego wyrobu.

Jak prawidłowo czyścić deski sedesowe?

Deskę należy myć za pomocą wody i mydła. Nie wolno stosować detergentów zawierających rozpuszczalniki czy środki ścierne. Nie stosować gąbek z powierzchnią ścierną. Aby usunąć zabrudzenia należy stosować łagodny płyn do mycia o przeznaczeniu ogólnym. Po zastosowaniu Wady i uszkodzenia wynikające z niewłaściwego transportu, mogą spowodować utratę gwarancji i zniszczenie deski.

SANIT-PLAST FILIPCZAK S.J
Poland, 12-100 Szczytno
Korpele - Strefa Nr 73

biuro@sanit-plast.com.pl
P.: +48 89 624 09 88